Pro média

V Generali nám záleží na tom, abychom informovali rychle, přátelsky a srozumitelně. V tiskových zprávách přinášíme zajímavá fakta i aktuality z dění pojišťovny. Ve výročních zprávách pak najdete podstatné informace, které máme za povinnost zveřejňovat.

Jan Marek

Kontakt na mluvčího

Honza Marek

Tel.: +420 725 895 111 ? Mluvčí Generali nemá přístup do klientských systémů. Pokud nás v této souvislosti chcete kontaktovat, prosím zavolejte na klientskou linku (+420) 244 188 188.

E-mail: honza.marek@generali.com

Češi začali nakupovat vánoční dárky, dají za ně nejčastěji 5 800 korun

Češi se chystají pro své blízké nakoupit obvykle šest až sedm dárků. Nevhodné dárky nás netrápí. Děsí nás hlavně přeplněné obchody a hádky. Časté vánoční přání: být méně na internetu.
Více informací

Generali a Výmoly vyhlásily letošní nejhorší díry na českých silnicích

NEJHORŠÍ SILNIČNÍ ÚSEK 2018 OZNAČILA VEŘEJNOST NA BLANENSKU. SILNIČÁŘI OPRAVILI UŽ BEZMÁLA 40 % LETOS NAHLÁŠENÝCH VÝTLUKŮ. „SRÁŽKA SE SILNICÍ“ V PRŮMĚRU PŘIJDE NA 40 TISÍC KČ, ŠKODY POROSTOU.
Více informací

Průzkum Generali: Češi jsou národem cyklistů, z kola ale také často padají

V Česku na kole jezdí prakticky každý. Někdo ho má ve sklepě, někdo v garáži, jiný na balkóně a další ho parkuje v ložnici. Podle průzkumu Generali mezi více než šesti stovkami cyklistů za jeho řídítka usedají lidé nejčastěji jednou týdně. Kolo totiž Čechům slouží především k relaxaci, méně už na cestu do práce. Smutným faktem je, že každý čtvrtý cyklista o kolo už jednou přišel, protože mu ho někdo ukradl.
Více informací

Generali prodlužuje partnerství s českým hokejem o další tři sezóny

Pojišťovna Generali dál zůstává pevně provázaná s českým hokejem. Jako hlavní partner hokejové extraligy chystá zpestření na zápasech i mimo ně také pro fanoušky klubů. 
Více informací

Zdravotní komplikace na dovolené: pozor na chorvatské ostrovy

Chorvatsko: senioři a rodiny s dětmi by díky dostupnější zdravotní péči měli dávat přednost pobytu na pevnině před ostrovy. Egypt: zdravotní péče a dětské atrakce jsou častým zdrojem problémů na dovolené. Přinášíme přehled orientačních poplatků za péči u lékaře v Chorvatsku.
Více informací

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

Menu

244 188 188