Ukažte všem ostatním, který klub je ten nejlepší!

Generali PUK je hra, ve které můžete poměřit své síly a dovednosti se všemi fanoušky napříč extraligou a pomoci tak svému oblíbenému klubu překonat všechny soupeře!

Novinky

Ve hře se objevuje několik nových prvků jako sběr mincí, úkoly a obchod pro nákup vylepšení. Za posbírané mince lze provést úpravy na puku, rolbě, vlajce nebo mantinelu. Každý hráč začíná na první úrovni a při startu hry automaticky dostane náhodně vygenerované tři úkoly. Za jejich splnění se dostane na další úroveň a obdrží určitý počet mincí dle náročnosti úkolu. Můžete si tak užít speciální výzvy a vyzkoušet si, jestli se vám třeba podaří trefit rolbu a přitom dostat puk do středového kruhu a mnoho dalšího.

Virtuální liga

Virtuální liga kopíruje reálná utkání Tipsport Extraligy. Můžete si tak vyzkoušet, jestli se vám bude dařit proti některým soupeřům lépe, než hráčům na ledě. Cílem je samozřejmě i tady naházet pukem co nejvyšší počet bodů. Body se započítávají podle algoritmu a na konci základní části se podle toho vyhodnotí, které kluby postupují do play-off virtuální ligy. V každém kole máte možnost posunout svůj tým dál v době, kdy se hraje dané kolo extraligy. Pokud například extraligový zápas začíná 14.9. v 18 hodin, vy můžete proti stejnému soupeři hrát od 14.9. 0:00 do 15.9. 23:59., protože 16.9. se hraje další kolo.

Princip hry

Cílem hry Generali PUK je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. Za přesnou trefu do středového kruhu získává hráč jeden bod, za trefu do kruhu pro vhazování pak dva body. To ztěžuje projíždějící rolba i zvukové vlny fandění, které v různé intenzitě přicházejí z levé nebo pravé strany. Při každém pokusu proto musíte vážit potřebný směr i sílu hodu!

A pokud by vám náhodou došly životy, stačí jen do hry pozvat vaše přátele přes Facebook.

Výsledky přihlášených hráčů jsou automaticky znázorněny v žebříčku. Dostupný je tak žebříček hráčů napříč kluby, žebříček hráčů jednoho týmu, a také žebříček klubů. Ten je počítán tak, aby zohledňoval jak výkony, tak i počet hráčů reprezentujících daný klub.

Náhled hry

Vylepšení

Jak hrát

Podpora aplikace

Pokud narazíte v aplikaci na problém, obraťte se na mobilni.aplikace.cz@generali.com