Generali dál podporuje český hokej a baví jeho fanoušky

Pojišťovna Generali v sezóně 2017/2018 jako hlavní partner hokejové extraligy přináší fanouškům zábavu a chystá překvapení. 

„Loňská hokejová sezóna, které jsem se jako pojišťovna intenzivně účastnili, nás přesvědčila, že tento sport Češi zkrátka milují. Letos proto budeme pokračovat v tom, abychom fanouškům nabídli zábavu i další napětí – ať už jsou přímo v hale na zápase, nebo ho sledují jinde,“ říká Pavel Mencl, generální ředitel pojišťovny Generali. „Chceme, aby si zážitek z hokeje díky Generali odnesl během nové sezóny každý, a naše aktivity k tomu směřují,“ dodává Pavel Mencl. 

Pojišťovna Generali na sezónu 2017/2018 výrazně vylepšila mobilní aplikaci „Generali PUK“. Změny tak přinášejí nejen nové funkcionality – například virtuální ligu, ale také praktické změny jako je výrazně nižší energetická náročnost aplikace.

I v letošní sezoně Generali nabídne atraktivní soutěž s hokejovou tematikou. Její vítězové budou moct na jaře 2018 vyrazit na jeden ze zápasů českého reprezentačního výběru v rámci Euro Hockey Tour. 

V roce 2018 Generali oslaví 25 let na českém trhu. Při této příležitosti chystá během play-off zajímavá překvapení přímo na stadionech.