Klidně noste hlavu v oblacích, předtím se ale pojistěte

Svatý Valentýn, který nás čeká už tuto neděli 14. února, je sice „importovaným svátkem, Češi jej ale už přijali za vlastní. Mít tento den hlavu v oblacích je zcela přirozené, pozor ale, ať vám to nepřinese zbytečné komplikace!

Likvidátoři pojišťovny Generali například v souvislosti se svátkem svatého Valentýna řeší přibližně o 10 % více škod z povinného ručení, než je denní celoroční průměr. Výše škody naštěstí bývá podprůměrná.

„Naši klienti loni nahlásili 80 škod z povinného ručení připadající na tento den. Průměrná výše škod však byla necelých třicet tisíc korun, zatímco denní průměr je okolo 65 hlášení a průměrná škoda přesahuje 40 tisíc korun,“ upřesňuje mluvčí pojišťovny Generali Jiří Cívka.

Říká se ‚mysli na nejlepší, buď připraven na nejhorší. „Pokud patříte mezi ty, kteří chodí na Valentýna s hlavou v oblacích, můžete svou nepozorností způsobit škodu nejen sobě, ale i druhým. S dobře nastaveným odpovědnostním pojištěním se však dá zvládnout i taková situace,“ uklidňuje Jiří Cívka z Generali.

Kontakty

244 188 188
Klientský servis Generali


Máte dotaz?


Sjednat schůzku